پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازدید نماینده استان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های راهداری شهرستان سیروا

تاریخ انتشار: 1399/05/08

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار شهرستان سیروان و مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از پروژه های راهداری شهرستان سیروان بازدید كردند.

به گزارش روابط عمومی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام  طی  بازدید روز گذشته علی اکبر بسطامی از محورهای مواصلاتی  شهرستان سیروان در جریان اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه های راهداری  از جمله محور لومار- کارزان ،راههای روستایی قاضی خان، لکه گیری و روکش آسفالت روستای برز خلف، شانه سازی راهها و تعریض پل در روستای علی آباد قرار گرفت.


نماینده مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از راهها و پروژه های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل پرتلاش مجموعه راهداری عنوان داشت:  توسعه ،حفظ و نگهداری راهها نقش مهمی  در عمران و آبادانی مناطق کم برخوردار و روستایی ایفا می کند و تکمیل راههای روستایی از اولویت خاصی برخوردار است.  

بر اساس این گزارش مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده ای استان ایلام با ارائه گزارشی از پروژه های مذکور گفت: در طرح سراسری بازسازی رویه آسفالتی راهها بیش از 370 کیلومتر از راههای استان لکه گیری، بازسازی، بهسازی و روکش آسفالت می شود.

وی افزود: .از ابتدای سالجاری تاکنون  بیش از 14 کیلومتر روکش آسفالت، 110 کیلومتر لکه گیری در حوزه شهرستان سیروان انجام شده است.
مشخصات:
نظرات: *